HoenderRun Obstacle Challenge

5th Edition 15 september 2018

Uitslagen

Uitslagen HoenderRun 2018 – 6 km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 Jochem Isselman Doetinchem 38:32 38:32
2 26 Tom Meijer Apeldoorn 40:53 40:53
3 329 Joost Coldenhoff Elburg 50:54 41:50
4 298 Dennis Modderkolk Hoenderloo 4:39:20 42:05
5 112 Lex Regtop Apeldoorn 45:38 45:36
6 345 Arjan Hennink ‘t Harde 50:40 46:17
7 20 Ewout Visser Apeldoorn 48:22 48:21
8 19 Patrice Theunissen Apeldoorn 48:45 48:43
9 346 Aage Joppe Harderwijk 53:37 49:14
10 4 Peter Evers Apeldoorn 58:52 49:46
11 300 Sander van Manen Ederveen 54:12 49:49
12 88 Roy van Langen Apeldoorn 55:15 50:51
13 299 Matthijs Zondag Ede Gld 57:44 53:21
14 294 Menno Dijkstra Hoenderloo 1:04:45 55:39
15 347 Joris Buiteveld Harderwijk 1:02:41 58:18
16 7 David Lambach Bathmen 59:10 59:09
17 264 Joanne Spliethof Borculo 1:06:32 1:02:09
18 8 Dave Van den Brink Apeldoorn 1:12:10 1:03:05
19 311 Joachim van Leeuwen Ugchelen 4:34:33 1:05:23
20 119 Kees Methorst Ederveen 1:48:57 1:09:19
21 6 Nandi Ploeg Wekerom 1:09:47 1:09:45
22 5 Esmee Foppen Wekerom 1:09:47 1:09:46
23 230 Emiel Bijker Loenen Gld 1:32:35 1:11:12
24 245 Thijs Holdijk Loenen Gld 1:32:38 1:11:14
25 246 David Berkhof Loenen Gld 1:32:42 1:11:17
26 162 Theo Fiks Apeldoorn 2:20:53 1:11:20
27 41 Menno Kramer Apeldoorn 1:20:40 1:11:33
28 42 Tim van der Woude Apeldoorn 1:20:55 1:11:48
29 63 Bert Konterman Rouveen 1:25:10 1:11:49
30 64 Bernie Konterman Nieuwleusen 1:25:27 1:12:06
31 343 Joris Klein Hoenderloo 2:58:25 1:12:24
32 169 Luke van Velsen Hoenderloo 2:43:40 1:12:32
33 163 Tycho Berkhof Hoenderloo 2:43:41 1:12:33
34 344 Koen van der Kuij Hoenderloo 2:58:43 1:12:43
35 12 Antoinet Berkhof Loenen Gld 1:53:03 1:13:25
36 173 0 Hoenderloo 2:23:08 1:13:35
37 9 Bastiaan Jacobsen Apeldoorn 2:19:45 1:15:29
38 257 Mark Dros Hoenderloo 3:02:20 1:16:22
39 258 Jiro Wolffensperger Hoenderloo 3:02:21 1:16:23
40 359 Eline Bunnik Amersfoort 3:27:03 1:16:26
41 360 Paul Bunnik Amersfoort 3:27:04 1:16:27
42 147 Joost van Smoorenburg Enschede 3:38:59 1:16:32
43 145 Cornelis van den Engh Enschede 3:38:59 1:16:32
44 121 Guido Roke Apeldoorn 1:56:22 1:16:45
45 256 Tom van der Werf Hoenderloo 3:02:46 1:16:48
46 120 Aisling Burgman Apeldoorn 1:56:31 1:16:53
47 302 Geke van de Kolk Harderwijk 1:39:02 1:17:37
48 301 Gert-Jan Van Laar Ermelo 1:39:08 1:17:43
49 349 Ruben van Gortel Apeldoorn 4:13:12 1:18:18
50 36 Lysanne Kok Apeldoorn 1:51:24 1:19:59
51 214 Annemijn Zeeman Apeldoorn 1:51:47 1:20:22
52 160 Nicole Liefhebber Zeewolde 2:16:22 1:20:30
53 161 Peter Kaijser-Bots Zeewolde 2:16:26 1:20:34
54 189 Adelien Van Kooten Apeldoorn 1:52:11 1:20:46
55 37 Harold Roeloffzen Oldenzaal 4:50:21 1:21:09
56 90 Loes Schoutens Apeldoorn 2:21:08 1:21:40
57 92 Jessica Murre Apeldoorn 2:21:19 1:21:52
58 168 Robert Fillekes Apeldoorn 4:23:32 1:22:48
59 144 Gijs Thiessens Klarenbeek 4:23:36 1:22:53
60 87 Harm Thiessens Apeldoorn 4:23:50 1:23:06
61 192 Johan Jansen Ede 3:48:51 1:23:08
62 367 Ronald Berenschot Eerbeek 3:15:20 1:23:42
63 242 Mischa Hoeve Hoenderloo 5:08:41 1:26:12
64 241 Berend van den Heuvel Hoenderloo 5:09:07 1:26:36
65 243 Evan van den Heuvel Hoenderloo 5:09:06 1:26:37
66 355 Barbera Nanninga Heerde 4:01:18 1:27:08
67 194 Carianne Wielinga Ede 3:53:30 1:27:47
68 209 Heleen van der Sluis Ede 3:53:37 1:27:53
69 48 Hans Verheul Loenen Gld 1:55:01 1:28:29
70 44 Loes Evers Loenen Gld 1:55:06 1:28:37
71 45 Laura Buisman Loenen Gld 1:55:23 1:28:55
72 46 Maaike van der Saag Loenen Gld 1:55:39 1:29:10
73 148 Robin Markies Vaassen 2:00:46 1:29:22
74 146 Ilse van Gortel Vaassen 2:00:53 1:29:29
75 49 Vincent Goldbach Loenen Gld 1:56:03 1:29:33
76 47 Edward Verkammen Loenen Gld 1:56:10 1:29:39
77 281 Marielle Kosters Sibculo 3:22:29 1:30:46
78 364 Simon Zoetebier Beerzerveld 3:22:58 1:31:15
79 280 Jan Altena Sibculo 3:23:02 1:31:19
80 378 Tim de Lange Groessen 3:46:29 1:31:41
81 379 Harmen Elshof Groessen 3:46:30 1:31:42
82 137 Storm Brouwers Hoenderloo 4:41:30 1:31:58
83 136 Marten Rengers Hoenderloo 4:41:33 1:32:00
84 363 Thom van Bussel Apeldoorn 3:54:51 1:32:26
85 362 Remi Carras Apeldoorn 3:54:58 1:32:32
86 361 Ronald van Bussel Apeldoorn 3:55:03 1:32:38
87 24 Kirsten Alberts Nijbroek 1:46:08 1:32:47
88 132 Joery Berkhof Hoenderloo 3:04:03 1:32:56
89 133 Mirjam Meijer Hoenderloo 3:04:03 1:32:56
90 25 Berend Oosterhoff Nijbroek 1:46:28 1:33:05
91 222 Samantha Grande Apeldoorn 1:46:39 1:33:17
92 357 Talitha Vink Apeldoorn 1:54:53 1:33:27
93 35 Sabrina Kraft Apeldoorn 1:47:00 1:33:38
94 358 Ronald Vink Apeldoorn 1:55:05 1:33:39
95 104 Marion Reinders Apeldoorn 1:47:06 1:33:44
96 141 Joost Derks Apeldoorn 4:34:33 1:33:45
97 111 David Herku Wenum Wiesel 1:47:14 1:33:53
98 134 0 Hoenderloo 2:20:14 1:34:03
99 135 Nanouk Wolffensperger Hoenderloo 2:20:16 1:34:05
100 32 Jelle Wieggers Diepenheim 4:36:27 1:35:42
101 117 Sanne Bergsma Zutphen 2:22:08 1:35:59
102 116 Robin Swaters Zutphen 2:22:11 1:36:02
103 118 Elise Koopman Voorst gem Voorst 2:22:12 1:36:03
104 115 Danielle Koopman Zutphen 2:22:14 1:36:05
105 392 Jesse Hutzezon Apeldoorn 5:01:31 1:36:36
106 393 Alejandra Estrada Lubo Apeldoorn 5:01:32 1:36:37
107 191 Danielle Speur Ede 4:02:38 1:36:55
108 193 Karen Blom Ede 4:02:38 1:36:55
109 190 Ruud Speur Ede 4:02:41 1:36:57
110 206 Nynke van de Kamp Wageningen 4:02:46 1:37:02
111 213 Jeroen van Lier Ede 4:03:17 1:37:33
112 332 Bertil Fluit Hoenderloo 3:21:18 1:38:04
113 331 Jolanda Brunekreef Hoenderloo 3:21:19 1:38:05
114 205 Sanne Jansen Wageningen 4:03:54 1:38:07
115 293 Richard Henning Zeewolde 3:21:37 1:38:22
116 285 Eelco Florijn Zeewolde 3:21:38 1:38:23
117 200 Inge Peersman Ede 4:05:17 1:39:32
118 195 Hennie Veens Ede 4:05:17 1:39:32
119 351 Karin Dijkman Vaassen 2:01:03 1:39:37
120 350 Annika Buthod Girard Vaassen 2:01:05 1:39:39
121 197 Karen Wagemaker Ede 4:05:26 1:39:42
122 196 Gea de Kruijff Ede 4:05:27 1:39:43
123 10 Rick van Zetten Elst Gld 2:40:04 1:40:37
124 11 Gaby te Dorsthorst Elst Gld 2:40:12 1:40:45
125 28 Aylmer Graeler Hoenderloo 4:41:47 1:41:00
126 29 Jasper Brester Zutphen 4:41:48 1:41:01
127 33 Jasper Meier Apeldoorn 4:41:55 1:41:07
128 219 Elias van Roekel Arnhem 2:13:02 1:41:40
129 218 Demi de Winter Arnhem 2:13:07 1:41:44
130 220 Nadia van Roekel Arnhem 2:13:31 1:42:08
131 221 Maaike van Lochem Arnhem 2:13:36 1:42:12
132 290 Astrid Waanders Eerbeek 3:07:21 1:42:19
133 203 Wendy van der Vliet Wageningen 4:08:12 1:42:26
134 15 Bea Wilbrin-Wrekenhorst Hoenderloo 2:28:43 1:42:32
135 289 Nienke van Zwienen Eerbeek 3:07:34 1:42:33
136 14 Caithlin Bakker Beekbergen 2:28:45 1:42:34
137 216 Larissa van Roekel Arnhem 2:14:03 1:42:40
138 217 Fabienne Wolfswinkel Hoenderloo 2:14:04 1:42:40
139 259 Demi Radstaat Hoenderloo 3:50:21 1:42:43
140 330 0 Apeldoorn 3:50:24 1:42:47
141 380 Nikki Raemakers Nijmegen 4:43:35 1:42:48
142 260 Babette Wolfswinkel Hoenderloo 3:50:28 1:42:52
143 31 Marine Auguin Apeldoorn 4:43:38 1:42:52
144 333 Jana Radstaat Hoenderloo 3:50:36 1:42:59
145 75 Arjan Otte Oosterbeek 4:43:52 1:43:06
146 385 Jelthe van Zeumeren Apeldoorn 3:26:39 1:43:23
147 183 Sylvia Smit Eerbeek 2:53:09 1:43:35
148 175 Sem Broens Apeldoorn 4:38:35 1:43:40
149 182 Erik Bergsneider Eerbeek 2:53:15 1:43:41
150 113 Brandon Bernal Harderwijk 3:42:41 1:43:42
151 176 Naud Broens Apeldoorn 4:38:42 1:43:45
152 174 Erik Broens Apeldoorn 4:38:51 1:43:54
153 30 Manon Stemkens Hoenderloo 4:44:43 1:43:57
154 225 Maaike van Brummelen Apeldoorn 3:03:26 1:44:02
155 228 Chris Lans Apeldoorn 3:03:28 1:44:02
156 383 Jurgen van Zeumeren Apeldoorn 3:27:20 1:44:04
157 384 Miranda van Zeumeren Apeldoorn 3:27:23 1:44:07
158 224 Koen van Brummelen Apeldoorn 3:03:34 1:44:09
159 34 Natalie Snel Breda 4:45:08 1:44:23
160 278 Wendy Maassen Ugchelen 3:52:06 1:44:28
161 40 Robin van Velsen Apeldoorn 3:16:12 1:45:03
162 186 Grada van Velsen Beekbergen 3:16:30 1:45:21
163 86 Jenny Bouwman Hoenderloo 3:53:22 1:45:44
164 81 Jan Aartsen Harderwijk 3:44:48 1:45:48
165 84 Jurgen de Bruin Harderwijk 3:44:49 1:45:50
166 240 Palmira van den Heuvel Hoenderloo 3:53:29 1:45:50
167 82 Denise Aartsen Harderwijk 3:44:54 1:45:55
168 83 Tristan Aartsen Harderwijk 3:45:04 1:46:05
169 85 Luuk van Arkel Harderwijk 3:45:05 1:46:05
170 337 Karlijn Berenschot Ugchelen 4:09:42 1:47:13
171 336 Wilco Berenschot Ugchelen 4:09:42 1:47:14
172 124 Lisa Meijer Barneveld 5:05:12 1:48:49
173 123 Joni Minne Barneveld 5:05:12 1:48:49
174 348 Jeroen Paauw Groningen 2:48:26 1:48:59
175 159 Reinder Paauw ‘s-Gravenhage 2:48:25 1:49:00
176 226 Linda Noij Cuijk 3:09:21 1:49:57
177 223 Vera van Ginkel Ede Gld 3:09:22 1:49:58
178 309 Steven van Esch Ugchelen 5:19:33 1:50:23
179 188 Janine van der Valk Apeldoorn 3:00:27 1:50:51
180 368 Ilse Suer Hoenderloo 5:33:22 1:50:52
181 187 Dagmar van Toorn Wilp Gld 3:00:31 1:50:55
182 310 Sjaak Brusse Ugchelen 5:20:13 1:51:03
183 369 Nikki Suer Hoenderloo 5:33:35 1:51:04
184 312 Ronald Modderkolk Ugchelen 5:20:52 1:51:42
185 308 Corne Legemaat Scherpenzeel Gld 5:21:14 1:52:03
186 122 Dave van Ruler 5:21:17 1:52:06
187 76 Judith Rothengatter Apeldoorn 2:51:41 1:52:12
188 78 Miriam Damen Apeldoorn 2:51:54 1:52:25
189 77 Mike Rothengatter Apeldoorn 2:51:55 1:52:26
190 79 Fabian Verdouw Apeldoorn 2:52:00 1:52:31
191 272 Niels van Kampen Apeldoorn 4:01:07 1:53:17
192 275 Roelina de Jong Dieren 2:19:54 1:53:24
193 276 Natascha Redert Hoenderloo 2:19:54 1:53:24
194 274 Jelle Voorberg Apeldoorn 4:01:07 1:53:27
195 270 Ernstjan Lemmen Apeldoorn 4:01:10 1:53:29
196 271 Ronald Bogaard Apeldoorn 4:01:14 1:53:34
197 273 Simone Reijerink Apeldoorn 4:01:19 1:53:38
198 353 Stephan Keus Loenen Gld 5:03:24 1:53:50
199 354 Jessica ten Katen Apeldoorn 5:03:25 1:53:52
200 387 Martin Dieleman Ugchelen 5:15:22 1:55:46
201 388 Andre Hofman Apeldoorn 5:15:32 1:55:56
202 106 Joost Runderkamp Apeldoorn 5:01:37 1:56:33
203 110 Maikel Hendriks Apeldoorn 5:01:45 1:56:41
204 102 Huub van Roosmalen Apeldoorn 5:02:07 1:57:03
205 114 Elmer Holtkamp Apeldoorn 5:02:22 1:57:17
206 170 Sanne Linde Beemte Broekland 4:52:19 1:57:24
207 185 Sophie Vijfvinkel Apeldoorn 4:52:28 1:57:33
208 172 Anika Tentua Apeldoorn 4:52:30 1:57:35
209 171 Sammy-Jo van Ostheim Apeldoorn 4:52:38 1:57:43
210 265 Vivian Dijkslag Apeldoorn 4:52:39 1:57:44
211 149 Michel Heijmen Zutphen 2:54:20 1:58:29
212 95 Stephan Westerveld Apeldoorn 5:03:36 1:58:33
213 154 Niels Boerman Warnsveld 2:54:27 1:58:34
214 151 Marnix Rutgers Warnsveld 2:54:53 1:58:59
215 96 Leonie Agema Apeldoorn 5:04:26 1:59:21
216 107 Margreet Westerveld Apeldoorn 5:04:26 1:59:22
217 365 Nia Evers Apeldoorn 3:54:22 1:59:38
218 109 Jorieke Tubben Apeldoorn 5:04:43 1:59:38
219 108 0 Apeldoorn 5:04:47 1:59:41
220 376 Mike Noorderijk Elspeet 3:51:24 1:59:43
221 155 Tara Vos Zutphen 2:55:44 1:59:50
222 150 Eline Hietkamp Zutphen 2:55:44 1:59:51
223 375 Rene van den Berg Elspeet 3:51:38 1:59:56
224 153 Merel Rutgers Warnsveld 2:55:51 1:59:58
225 377 Bernadet van Ark Elspeet 3:51:42 2:00:00
226 152 Twan Boerman Warnsveld 2:55:56 2:00:02
227 373 Sven de Zoete Elspeet 3:51:51 2:00:09
228 374 Nadine van Rhee Elspeet 3:51:54 2:00:13
229 366 Peter Evers Apeldoorn 3:55:21 2:00:35
230 352 Quincy Nijhof Wenum Wiesel 5:17:17 2:00:55
231 386 Sofie van Pelt Wenum Wiesel 5:17:25 2:01:03
232 339 Pjotr Bloem Nieuwegein 3:44:21 2:01:08
233 334 Lichelle Ankum Nieuwegein 3:44:23 2:01:09
234 305 Jamie Elbertsen Aerdt 3:47:45 2:01:44
235 282 Ingeborg van Pelt Wenum Wiesel 5:18:14 2:01:51
236 372 Emmy van Pelt Wenum Wiesel 5:18:14 2:01:52
237 335 Merlijn Prein Zevenaar 3:47:53 2:01:52
238 157 Marjolein Spruit Woerden 2:57:58 2:02:04
239 215 Danny Put Apeldoorn 5:18:35 2:02:14
240 342 Davy van de Lockand Apeldoorn 5:18:41 2:02:20
241 283 Jan Haans Wenum Wiesel 5:18:47 2:02:26
242 306 Diana Heymen Aerdt 3:48:26 2:02:27
243 307 Linda Heymen Aerdt 3:48:25 2:02:27
244 239 Tamara Granville Apeldoorn 5:18:50 2:02:29
245 244 Frits Gijsbertse Amersfoort 3:48:44 2:02:43
246 164 Ronald Woensdregt Hoenderloo 3:38:35 2:03:58
247 166 Willeke Woensdregt Hoenderloo 3:38:37 2:04:00
248 316 Marthie Dragstra 2:47:22 2:04:03
249 315 Brandon Dragstra 2:47:22 2:04:03
250 167 Sharon Klomp Ugchelen 3:38:42 2:04:06
251 165 Charlotte Woensdregt Hoenderloo 3:38:43 2:04:07
252 327 Alies van der Logt 2:47:34 2:04:16
253 328 Rian van der Laan 2:47:39 2:04:19
254 314 Manon Streppel 2:47:42 2:04:22
255 22 Mariska van Oostenbruggen Holten 4:03:27 2:04:26
256 313 Anouk Streppel 2:47:46 2:04:28
257 318 Bianca Hurenkamp 2:47:49 2:04:30
258 18 Faat Schoenmaker Epe 4:03:36 2:04:35
259 338 Mariska Post 3:08:56 2:04:40
260 286 Cartouche Brouwer Vierhouten 3:14:56 2:05:20
261 267 Arno van Laar Purmerend 3:15:05 2:05:30
262 269 Lisa Feenstra Purmerend 3:15:06 2:05:31
263 266 Menno van Laar Purmerend 3:15:15 2:05:40
264 268 Anne Feenstra Purmerend 3:15:19 2:05:44
265 103 Lisanne van den Hof Apeldoorn 3:36:57 2:05:51
266 139 Noraly Beunk Rijssen 3:25:26 2:05:59
267 234 Bas Houtepen Den Haag 3:31:04 2:06:04
268 320 Chantal Knijnenberg 3:10:23 2:06:05
269 100 Esther Salemink Apeldoorn 3:37:11 2:06:05
270 326 Jacqueline Boesveld 3:10:23 2:06:08
271 233 Laura Schepers Meteren 3:31:19 2:06:19
272 140 Mathijs Ketting Apeldoorn 3:25:46 2:06:19
273 236 Nicolien Vroegop Houten 3:31:21 2:06:21
274 138 Jeroen Maas Rijssen 3:25:48 2:06:22
275 99 Elmie Schut Apeldoorn 3:37:40 2:06:34
276 319 Linda Piechnick 3:10:58 2:06:42
277 321 Janine van Eijk 3:11:00 2:06:42
278 101 Melissa Zegers Apeldoorn 3:37:59 2:06:53
279 324 Rita Lenderink 3:11:13 2:06:56
280 323 Chalana Zilvold 3:11:21 2:07:03
281 237 Tijme Gommers Soest 3:32:07 2:07:06
282 317 Marieke Hagenus 3:11:27 2:07:10
283 231 Edward Ho Rotterdam 3:32:17 2:07:18
284 232 Wesley van Kesteren Eindhoven 3:32:22 2:07:24
285 325 Nicole Zeijsink 3:11:50 2:07:34
286 238 Jan Harm Kuipers Utrecht 3:32:38 2:07:38
287 177 Brenda Boom Vaassen 3:42:17 2:07:39
288 179 Tilly Nissink Apeldoorn 3:42:19 2:07:41
289 178 Artie Possemis Apeldoorn 3:42:49 2:08:11
290 295 Hanna Knol Nijmegen 5:33:06 2:08:12
291 180 Anita Possemis Apeldoorn 3:42:50 2:08:13
292 181 Bianca Tijmes Apeldoorn 3:42:53 2:08:14
293 292 Judith Knol Zutphen 5:33:13 2:08:19
294 284 Erica Nap Hall 5:33:25 2:08:31
295 263 Eric Fitskie Apeldoorn 3:26:16 2:10:02
296 261 Marion Fitskie – Kok Apeldoorn 3:26:28 2:10:15
297 262 Jessica de Jong Apeldoorn 3:26:28 2:10:15
298 201 Ilona Meems Bennekom 4:37:46 2:12:01
299 204 Dennis van der Vliet Wageningen 4:38:25 2:12:40
300 211 Anniek Hoogeveen Ede 4:38:25 2:12:40
301 210 Els Gillissen Rhenen 4:38:28 2:12:42
302 212 Lucinda Bos Ede 4:38:34 2:12:50
303 252 Rianne Woudenberg Klarenbeek 3:29:52 2:13:36
304 251 Marjolein Schoneveld Terwolde 3:29:55 2:13:39
305 247 Cindy Joling Twello 3:30:01 2:13:46
306 254 Miriam Bouwmeeseter Klarenbeek 3:30:06 2:13:50
307 253 Netty Esselink Klarenbeek 3:30:07 2:13:51
308 248 Marieke Mulder Klarenbeek 3:30:17 2:14:01
309 255 Loes Verwayen Klarenbeek 3:30:22 2:14:07
310 208 Liza Toet Ede 4:48:46 2:22:59
311 207 Willemijn Verhagen Ede 4:48:55 2:23:08
312 131 Janke Gerrits Kloosterhaar 4:41:05 2:30:31
313 130 Lianne Pekel Hardenberg 4:41:16 2:30:42
314 128 Eva Versteeg Hardenberg 4:41:34 2:30:58
315 129 Yvonne Alards Hardenberg 4:41:41 2:31:06
316 126 Lieske van Diepen Lutten 4:41:42 2:31:07
317 127 Jolanda Assink Bergentheim 4:41:42 2:31:07
318 74 Max Houtakkers Apeldoorn 3:23:09 2:31:57
319 73 Marleen vd Graaf Apeldoorn 3:23:10 2:32:02
320 65 Suzanne Kuners Apeldoorn 3:23:29 2:32:18
321 66 Sjoukje Wijsman Apeldoorn 3:23:37 2:32:27
322 70 Danielle Nijssen Apeldoorn 3:23:55 2:32:45
323 68 Jacqueline Egberts Apeldoorn 3:23:57 2:32:48
324 69 Nathalie Kuiper Apeldoorn 3:24:31 2:33:21
325 71 Linsey van Oort Apeldoorn 3:24:35 2:33:23
326 67 Hanno Egberts Apeldoorn 3:24:36 2:33:25

 

Uitslagen HoenderRun Kidsrun – 2 km

Plaats Startnr Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 61 Renske Verheul Loenen Gld 4:55:13 53:15
2 184 Julian Bloem Hoenderloo 4:47:46 45:46
3 382 Moos Hunink Beemte Broekland 5:12:30 55:05
4 52 Jean Luc Goldbach Loenen Gld 4:53:10 51:11
5 381 Bo Hunink Beemte Broekland 5:12:31 55:06
6 53 Sem van Hunen Loenen Gld 4:53:10 51:13
7 54 Jane Jerica Goldbach Loenen Gld 4:53:38 51:41
8 296 Devin Plant Hoenderloo 5:12:38 55:13
9 279 Levi Lambregts Loenen Gld 5:12:58 55:33
10 16 Hasse Wilbrink Hoenderloo 4:53:41 51:44
11 56 Thijn Slief Loenen Gld 5:13:01 55:37
12 55 Matt Slief Loenen Gld 4:53:45 51:46
13 59 Elinore Buisman Loenen Gld 5:13:17 55:53
14 304 Lindy Wansink Loenen Gld 4:54:13 52:16
15 371 Jill Vink Apeldoorn 5:13:22 55:58
16 57 Merla Buisman Loenen Gld 4:54:29 52:31
17 50 Tomme van der Saag Loenen Gld 4:54:48 52:48
18 51 Boaz Basaran 5:13:27 56:03
19 297 Ronan Plant Hoenderloo 5:13:40 56:16
20 23 Randy Berkhof Holten 4:55:00 53:04
21 370 Keano Vink Apeldoorn 5:14:20 56:56
22 390 Milou Kamphuis Loenen Gld 4:55:34 53:36
23 389 Carsten van Meerten Hoenderloo 4:55:37 53:40
24 58 0 Loenen Gld 4:59:04 57:06
25 156 Yvana Bloem Hoenderloo 4:55:45 53:47
26 62 Peter Verheul Loenen Gld 5:14:42 57:17
27 142 Lynn van der Loo Hoenderloo 4:57:08 55:11
28 291 Benthe Schreefel Hoenderloo 4:59:22 57:22
29 391 Lynn Kamphuis Loenen Gld 4:59:25 57:27
30 143 Eline van der Loo Hoenderloo 5:00:55 58:56
31 341 0 Hoenderloo 5:01:14 59:15
32 340 Sky Evers Apeldoorn 3:55:13 2:00:28

© 2018 HoenderRun Obstacle Challenge

Thema gemaakt door Anders NorenBoven ↑